ešte aj doma ho čaká asi basa. Nie basa piva.
ešte aj doma ho čaká asi basa. Nie basa piva.
Pán Vahel toho nakecal. Hlavne treba naslubovať, nie priamo, ale vzbudiť u ludí presvedčenie, že už to bude len lepšie.
Akože tvojim deťom to nezniži budúci dôchodok a to je ten problem.
Ved toto tomu pometencovi už vraveli iní odborníci. Presne si to napísal o čo tu ide. Krajniak nechape, že starobné poistenie je neadresné.
Prví chlapi čo nastupili do VW Slovakia a dreli v montažach od polovice 90-ych roku minuleho storočá, svatky, nedele, nočne, tak odchádzajú do dúchodu. 900 až 1100€ dúchodek.
Nejsem moc starý. Ty jak si na tem? Si starý? Si zaočkovaný?
A to sem zvedavy, ked sa bude vyšetrovat aj to, že už iní rodičia pred týmto sa na polícii sťažovali. Vraj skutek sa nestal.
Rusi sa s nami nikdy nekamaratili. Sú to rovnakí imperialisti ako tí spoza velkej mláky.
smetiara robíš možno ty, ten obsah v tvojej hlave tomu zodpoveda
Takže Djokovič mal Covid koncom roka ževraj :) možný dôvod zatajovania info, že nebol v karanténe a behal si kade tade, 16teho PCR, 17teho bol na nejakej párty :) naberá to na obrátkach :)
Banda ktora podpísala nakup USáckych stíhačiek. Teraz si amici myslia, že môžu všetko.
Austrália je v personálnej únii s UK a dalšími krajinami tzv.Commonwealth realm (vrátane Kanady a Nového Zélandu). To ale pri tvojom IQ neviem či vieš pochopiť.
Tak si sa nám predstavil. Senil z Blavy. Len nam ukaž na mape, kde to je.
Djokovic pristal na tullamarinskem letisti v Melbourne 5.ledna v 23:30 vychodoaustralskeho letniho casu (=12:30 SEC). Pred odletem ale podal NESPRAVNY typ zadosti o viza, ktery se vztahuje vyhradne na ockovane osoby a nezahrnuje vstup do Australie na zaklade lekarske VYJIMKY.!!
Odporúčame