Mne v záhrade bjehá kuna, ale v noci sviňa jedna.
Mne v záhrade bjehá kuna, ale v noci sviňa jedna.
Dvaja herci, dvje loutky.
nevie, sú to očakávania
Líščí ohon dá Vladimírovi zbohom
Kde by sa na nam.SNP zmestilo 5x vjec ludi ako sa oficialne uvádza.
Aby si ty nepadel pod ťarchú vlastných bludov.
A ty čím kuriš? A elektrinu si vyrábaš tak, že treš ebonitovú tyč o líščí ohon?
No nalej tvojeho sladkého. Vraj to chutná jak h***o z nutrie. Tfuj.
Len aby to nebyl neprispôsobivý výstrik.
Možný by sa mjely stat dalším štátem USA.
Len sa neví, že v kerej flaši.
Nechutné je na sedlakoch, ked robá na záhradze v trenkoch. Alebo aj doma tak chodzá.
Šak toto, ty stade pochádzaš, tak to mosíš vjedzet. A velice dobré sladké víno tam robá. Lepí sa z teho papula.
Né, iba tvoje sladké ako h***o z nutrie.
A lacno vyjde vínny strik. A úplne zadarmo je c i g á n s k y strik. Vodu ze sódu a jedna po papuli, aby sa hlava krúcila.
Ja ostanem pri víne.
Odporúčame