Financmajster je ako Jánošík. Bohatým berie a chudobných zdiera.
Financmajster je ako Jánošík. Bohatým berie a chudobných zdiera.
A potom aj Kirgistan a Mongolsko do EU
Prosím si kilo banánov.
predavačka: čo vam j**e dedo, dnes máme marišku.
No nevím, nevjerím ti. Mladí mi kúpili k vanocam take hodzinky a meraju kroky. Mávam v prumiere 12 tisic krokú za deň. Aj ty? Alebo si rozvázaš prdel s kozú v moskviči?
Takže kupuješ? Tam ku vam do lazov sa hodia.
Jak to chodí? Chodí to výborně, ale neseje to.
Napr. pri vysokej peci maju take platy. Ideš teda do teho?
Vyskúšaj a daj vedet po roku, co a jak.
Psychopatovič už to čoskoro skončí, cítim to v kosťách.
Ja len víno: https://obcanzrace.blogspot.com/2020/12/ja-r…
Nikto vam nemože splniť to, čo Fico naslubuje.
Určite sa tam čapovalo české pivo. Miesto nášho slovenskeho, ktore ma povesť konského moču.
On ten Fiala je niečo dosť domotkane. Chceli zmenu, majú zmenu.
No vidíš, potom v Praze byli zase taky čechoslováci. To už ťa N E S E R E?
Dotácie a subvencie (čohokolvek) je len oddiaľovanie problemu. Tovar nebol, byty nejake boli. Peniaze na mzdy sa vyplácali tak, aby len tak tak nespustili skrytu infláciu. Šak ona byla. Bicykel stal v obchode napr. tisic pjetsto korun a ked ho človek chcel (lebo tam nebyl a doložili ho), tak plus 2-3 stovky. Takže konečna cena bola 1800 Kčs.
Ostatní proč nemajú prilby?
Odporúčame