Matovič prispel na plán obnovy.
Nenechaj si ukradnút.
Kadečo sa dalo pozerat.
Takže nečo ako voodoo?
A čo bubny a tanec náčelníkov?
To sa da vypočítat, pjekne v exceli.
A kde si tam vysvetlil to nabalenie?
Máš dojem, že v hlavnom meste a blízkom okolí lietajú pečené holuby?
Veď prídi do Bratislavy, nech si korva, čo sa bude mať tiež dobre, lebo sa nabalí.
Toto je zatial navrh, neverím, že mu toto zoberú koaliční partneri a pustia krajniakovu bezduchost do obehu.
Štát nie je podnikatel a nepobera mzdu. Teda vyraz "štátne peniaze" je niečo ako drevené želiezko.
Aj lekari. Projektanti. Duševne pracovať sa dá do vysokého veku.
On tomu neporozumie, nevie na akom principe existuje priebežný pilier dochodkového systému SP. Ludia si stale myslia, že tam "niekto" zhrabne peniaze človeka, čo zomrie skoro hned po nastupe do dôchodku.
"Fico vraj pozná pravdu o vražde..."
Ja poznam pravdu o vesmíre.
Veď aj ty hraj tak, aby si vždy vyhral.
Ved ty ho nepodporuješ, ten 2.pilier, tak načo ťa to trapi? Ludia, čo su v 2.pilieri budu mať krateny dochodok z 1.piliera a čo si nasporia je ich problem. Dokonca tu sumu nasporenej sumy si môžu vybrat cez tzv.programovy výber. Načo by tebe mali prispievat na dochodok, ak ho máš z rôznych dôvodov nízky (neviem akých, ty vieš).
Kto ťa nútil byť nezamestnaným?
Už ti to tu napísali. Nelutuj sa a pracuj.
Odporúčame