Šak Covid je vymysel, takí jak ty to ríkajú. Čeho sa bojíš mutante?
Šak Covid je vymysel, takí jak ty to ríkajú. Čeho sa bojíš mutante?
Sprostosti, kopec vecí z teho mam a nic mi nebylo.
Krajinu do krachu priviedli rôzne skupinky s politickym krytím SMERU a poklonkovaním SNS.
Naša modivka sa též modlí, je tak nábožný ten birmovany komunista.
Ked nas ako deti pichali napr. do nohy, nejaku tetanovku, tak sme krívali. Fčul po tolkych sa čovjek dočíta, že sa to mjelo hlásit ako nežiaduce účinky. Mjelo, ale kemu? Súdruhovi Žinčicovi?
To nebol hnoj, ale zhmotnene myšlienky SNS, Kotleby, Smeru a Hlasu.
Doma je všetko v porádku? Všetky kolečka sú na míste? Nechýba nejaké? Alebo je navíc?
No dezoláti ste dosť premnožení. Tolko hlúposti v jednej debate sa len tak nevidí.
Podla dezolatov my zaočkovaní zomrieme. Teraz ale neviem, mali sme zomriet už po prvom očkovaní, alebo až po druhom? Počkáme čo napíšu, aké múdrosti.
Pozerám, že antivaxerská úderka a dezolati (často v jednom) majú dnes svoj deň.
Máš presvedčenie, že to sa vyrába na sklad jak ponožky? Zabudni.
z prsa majky troškovie?
Dezoláti, máte zbalené?
Pletieš piate cez deviate. Nikde nie je stanovene, že sporitel ak dostane nejaku sumu z I.piliera, tak rovnaku sumu ma dostat z II. piliera. Tvoje neznalosti su tak velke, že dalšie vysvetlenie sa minie účinku.
Odporúčame