Sa ťažko s nim baví, oni reaguju iba na SMERacke transparenty s nápisom ISTOTY.
Sa ťažko s nim baví, oni reaguju iba na SMERacke transparenty s nápisom ISTOTY.
Všetko sa postupne mení. Povaleči z kaváren do polí a továren!
Vôbec mi to nechýbalo. Ty si závislý, aby bolo niečo stále otvorené. By si mal zažiť iné časy, asi by si skolaboval.
Strihám sa sám. Stravujem sa doma, nápoje mám v sklípku: https://obcanzrace.blogspot.com/2020/12/ja-r…
A fitko mám ve vinohrade
To sú tzv.náhradné doby: https://www.socpoist.sk/slovnik-pojmov/11s?&…
a maju odvody vo výške 0,3 alebo 0,6 nasobku všeobecneho vymer.základu.
Nemáš tolko slopat a fajčiť. A o zdraví nedojdeš.
Cena plynu rástla aj za Fica a Pellegriniho.
To je sprostosť cele moja zlatá. Jednak administratívne náročné a za dalšie, ten kto takto odresne bude mať odvody rodičom, maju jeho dochodok o tie odvody kratiť. Jednoducho v systeme nebude dosť peňazí na jeho "plný" dôchodok. Niečo podobné majú sporitelia 2.piliera. Ich adresne odvody do 2.piliera kratia narok dôchodku z 1.piliera. Pán Šebo z UMB to tiež napadol, že je to cele kravina.
Nikde nie je napísané, že musí ísť ako 58 ročný na dôchodok. No môže, napr. by mu už zdravotné dôvody neumožňovali pracovať vo veku 60-62 rokov, tak je to vždy lepšie, ako zostať na úrade práce.
Ak pracuješ, sú platene odvody. Ty tomu nerozumieš?
Ty si teda znalec. Z teba bude štátny radca.
Zlodej rozprava, ako to má byť.
Ak je to jedno, tak ti to može byť jedno. Alebo nie?
Veru áno, veru áno. Z tých čo sú v špitáli, tak je 85% nezaočkovaných dezolátov. Vraj sa boja čipovaňá.
Aj ty čakáš, že ti niekto bude robiť na tvoj dôchodok?
Ako pomoct? Štát si ma vziať požičku a potom to budu platiť tie pôžičky plošne všetci cez vyššie dane?
Toto nevymysliš len tak. To je z tvojej hlavy?
čo všetko bolo zatvorene?
A ty prečo nie si v druhom pilieri? Čakáš, až ti niekto bude robiť na tvoj dôchodok?
Ty si pracoval celý život?
Odporúčame