Lepšie v čom?
Veci dennej potreby do 89 roku sa zháňali, do potravín sa skoro ráno vstávalo, lebo ked sa vypredalo, tak kto prišiel neskor, nenakupil.
Lepšie v čom?
Veci dennej potreby do 89 roku sa zháňali, do potravín sa skoro ráno vstávalo, lebo ked sa vypredalo, tak kto prišiel neskor, nenakupil.
Nevedia si to ujasniť iný odborníci: https://sk.wikipedia.org/wiki/Balk%C3%A1nsky…
Podla mna nie je.
Krajiny EU potrebujú remeselníkov, ludi na čerpačky, do ochodov za kasy, do zdravotníctcva. Tak ich zohnali a poskladáme sa na to všetci.
asi šympanzičku
Nechápem, prečo mu vravia víchor z balkánu. Slovinsko nie je na balkáne. Niektorí novnári by sa mali vrátiť do školy a doučiť sa zemepis.
Správne, sa kupujú, iba banderistanci ho kradli.
Dajú sa objaviť stale članky, ale progresívno-marxistická úderka ich pomaly maže.
Ved to píšu v članku, treba skratiť povoľovacie konania.
No daj návod, ako ho používaš ty.
Dobre si to pomenoval.
To bol Igor s Pavlínkou
ty si riadny ko ko tian
Sláma ukrajine!
Ficina je tvoja mater!
Vraj ludia suhlasia. Ak budu platy na SK ako priemer v zapadnych krajinach europy, federalizujme.
A čo na ňu hovorí pospolitý, okradnutý ľud ukrajiny?
Blaznovič ten to vedel. To bol taký cap v záhrade.
Všetko je už len biznis. Pivo tesne pred covidom za 130 Kč, potom to rýchlo stiahli na 60-80. Kde nie je dopyt, aj cena sa umravní.
Odporúčame