To si ty Igor?
šympanzik plače a skuvíňa
Vojnu chce vojensko - priemyselny komplex západu. Ale to si ty nemôžeš pamätať.
Bulo bude ministrom? Prečo si myslíš, že ti dajú kreslo?
A ty si obeť vlastnej hlúposti.
Och ty mrzačik. Ty nevieš, že do firiem so špecialkou chodili dostojnici a vraveli už od nástupu Gorbačova, že sa to bude utlmovať?
Veru, lebo nikto z hokejistov nikdy nikde nehýril. To len tebe stačia doma 3 urpíny a 2x po deci borovičky.
Si rád, že ti pomáhajú.
Doživotný dôchodok z 2.piliera sa neoplatí.
Kecy v klecy. Nikto nespomína to, čo je najdoležitejšie. A to, že produktivita na 1 človeka v praci je niekolkonasobne vyššia ako tomu bolo pred pol storočím. Postupujúca automatizácia bude túto produktivitu na 1 človeka dalej zvyšovať. No a podstatny problem je/bude, zdaňovať automatizáciu. Alebo inak sa spytam, ak nebude dost prace, z čoho budú ľudia žiť?
si myslíš že len ty?
Ale nech vytečie len to, čo je navyše.
dostala lajno
Prečo máš prazdnu peňaženku? Keby len to, aj hlavu.
To si ty Igor?
junáčik, ako ich prinútiť? No musiš do vojenského, kvér do ruky a hr na nich.
Po Vallovi zostanú rozvátené financie mesta a jeho bohatí kunčafti
Zabudol si si rano vziať tabletky na ukludnenie a potom to takto vyzera.
Odporúčame