+++++
Je to zlyhanie kontrolných mechanizmov. To že ludia majú túžbu je jedna vec a druha tá, aby sa to nestalo.
Inak, toto sú sra*ky kontrolora mestskej časti.
Petržalka je najväčšia m.č. napr. take mini Rusovce su nič
na svateho Dindyho, pozri v kalendári!
Igiot sa v poslednych volbach nedostal do parlamentu
Je naozaj zlé, že kyjevská chunta tam vraždí svojich občanov
Zabudol si si vziať tabletky na upokojenie.
Ono to tak aj bude. Prečítaj si članok o Cígrovi. Štát ma na haku rozvíjať mladežícky hokej. Tí čo majú talent, nemaju peniaze (ich rodičia) a deti zbohatlíkov nevedia nič hrať.
Takže do 20 rokov sme v nej.
Ak UA do únie, tak presne s takými podmienkami, ako si vynucoval Brusel na nás.
Som netušil, že Fico ťa platí
Obsluha boxov je uplne jednoduchá.
že vraj ty operuješ take banality v garaži
A prosím vás, to drevo z diskusie-suvorov by nemohol ísť brániť?
Až sa mi chce zakričať: Sláma v kravíne!
Suvorov neviem prečo nehral? Také drevo ešte rakušania nevideli.
Aj ty hraješ, brnkaš trpezlivo na nervy.
Aký arzenál, ved hľa ešte nedavno písali, že im zostali na ťahanie nákladu iba kone, alebo osly.
Odporúčame