Alebo niekto vybuchne smiechom nad takymi sprostosťami, čo píšeš.
Alebo niekto vybuchne smiechom nad takymi sprostosťami, čo píšeš.
Slavko sa dozvedel, že ho os**ra nímand na fore pravdy suvorov a odmietol nastupiť. Vraj odkazuje nímandovi, aby to vzal zaňho.
Slavko sa dozvedel, že ho os**ra nímand na fore pravdy suvorov a odmietol nastupiť. Vraj odkazuje nímandovi, aby to vzal zaňho.
Sme svedkami zmien na geopolitickej mape a ty si zakrývaš oči.
A ty chceš, ale nemôžeš. Teba postavia do brány, v bytovke do brány, budeš ju otvárať a zatvárať.
Sláma v kravíne! Takto to dajako vykrikujú chciválkové.
Zabudol si na starý rím, naštuduj si dejiny, rímska ríša zaberala a zaberala
Zabudol si si rano vziať tabletky. Na hlavu.
tebe sa hlavou preháňajú sprostosti
Ty máš ukrojene z mozgu
Ty si nedal temu o švédsku? Kto teda?
U nas zarobia v montaži 1700-1800 € v čistom. Vo švedsku ti taky plat ako uvadza link nebude stačiť na nič.To čo tam je je suma v hrubom.
Trnavsky Igiot tak povedal.
Šympanzička vybavil ten plyn?
Nebojme sa, dobre bude!
Ak ste celý rok popri dôchodku pracovali a dosahovali priemernú mzdu 1524€
Pracujúci dôchodca na hlavný pracovný pomer -HPP nemá odvody na Invalidné poistenie a Nemocenské poistenie (https://podpora.kros.sk/faq/d%C3%B4chodcovia…)
Tak vám dôchodok zvýšia o neuveritelných cca 9€ - ADH je 18,7434 (https://www.finsider.sk/dochodok/pracujuci-d…)
Vy a Váš zamestnávateľ ste na rozdiel od nepracujúceho dôchodcu odviedli:
Zdravotné poistenie cca 2743€
Starobné poistenie cca 3291€
Daň cca 3200€
Ak počítam len starobné poistenie, tak sa to vráti o 3291/9 = 365 mesiacov > 30 rokov.
Sú dôchodcovia, čo pracujú a za prácu dostávajú mzdu. A samozrejme dostávajú dochodok, na ten sa narobili 40-44 rokov.
Nebojme sa, dobre bude! Ved Igiot to vravel.
Odporúčame