Kde sú tí dvaja medializovaní policajti? Teraz budte hrdinovia.
Kde sú tí dvaja medializovaní policajti? Teraz budte hrdinovia.
Mnohí si už opravujú životopisy. Napr. tam pribudla veta: "Už od mlada som miloval ryžu".
rast HDP (teda dynamika) nema nič spoločne s rastom životnej úrovne
Kedysi za bývaleho režimu sa behaval orientačný beh. Očul sem, že nekerí sa zle orietovali a stratili sa.
Vraj “Hyenizmus” . Kks. Ľudia čo neprispievajú do SP, iba z nej šklbú, ako z husi perie. Toto padne čoskoro.
Modry anjel
všade je dusna atmosfera, život není peříčko
Inak takto funguju príslušnici. Ak by videli naozaj násilnu trestnú činnosť, radšej sa otočia a švihom preč. Na uliciach ich nevidno, žiadne hliadky, nič. Tam kde maju byť nie sú.
Uľavilo sa ti? ten policajt bol prijaty do služby za posledny rok?
Progresívny hon na čarodejnice.
Testy neurobí rok po skúškach mladý človek, nie 70 ročný.
To mala z predaja zemaku a kapusty
Takže je brankar?
Za Slovensko tam bol Igor?
Poniektorí chcú stále vidiet plapolat bielu vlajku nad kremľom. Tak kedy to bude? Už dosť dlho čakame, na tú fotku. Čo robí oplan víťazstva?
takže už je v pvej línii?
Majú inak nastaveny rast dochodkov. Máš k tomu link, že im porastú dôchodku o 4,6%?
Ja Ficka nemilujem. Asi preto, že ešte nie som dôchodca.
Odporúčame