Nič iné tu nie je. Dobre vravíš, neoboľševici, alebo boľševici.
Nič iné tu nie je. Dobre vravíš, neoboľševici, alebo boľševici.
Ja budem vyplácať
Ja chcem mesiac voľna na ramadán.
Na panské!
spravne, suhlas, ja som to tam písal skor ironicky. Lebo tí, čo neodvádzali maju k tym (ne)odvodom nadštandartne dochodky.
A podla akeho kluča/vzorca Kefalín?
Všetko je vec propagandy. Počkajme si.
mať hypoteku neznamena, že tí ludia čo odrobili 42-44 rokov, často nočné alebo 2 prace a aj nočne, tak im treba vziat. To kde chodíš na tieto progresívne zlodejiny?
To musí urobiť ľud. Niečo ako s Nicolae Ceaușescu a jeho frajlou.
Kus Kusej.
Takže vezmite tým, čo mali 2 prace, lebo chceli mať lepšie dochodku a prerozdelte to osamelym matkam. Lebo nemaju z čoho žiť. Toto nevymysláš. Návrat do socika. Všetkym rovnako.
Ano legenda, ale takto na stare kolena sa zblazniť?
A zasa urobia len to, že vezmu tým, čo hrdlačili možno po nociach a mali 2 prace, pri pase a podobne. Ved OK, nech daju, ale nech to vezmú inde.
KECY V KLECY
Nebojme sa, dobre bude! Igor Šaškovič Trnavský
Ukrajinci z Charkova mi povedali, že pán Zelenský pred volbami za prezidednta poklakol pred kamerou v TV a slubil konflikt s Ruskou federáciou vyriešiť, urovnať.
Nie je problem. Kde to preberajú a kde napíšem číslo účtu, kde mi pošlu peniaze?
To skôr teba niekto kopne na citlivé miesto. Do hniezda.
Odporúčame