Pracovať môžu, resp. teda majú. Snad si nemysliš, že je OK, aby sa sem natrepali nemakačenkovia?
Pracovať môžu, resp. teda majú. Snad si nemysliš, že je OK, aby sa sem natrepali nemakačenkovia?
Nebojte sa, dobre bude! Igor Matelkovič Blaznovič trnafsky
Ano, ale ak si zvolí pohlavie chrústa, nedostane nič.
neboj, aj tam bude vytriezvenie. Nejaka pracovná lacna sila tam zostala. Do 10 rokov tam začnú automobilky z unie stavat montažne haly. A ako si budu pochvalovat, vraj zarobia aj 800 EURo.
A znovu Oplan víťazstva!
A kto sa nedožije, toho pokutovať!
Toto že vymysleli na UA?
Pardon, od roku 2000
Mik-lož a spol. konsolidoval tak, že od roku 2020 zvýšili DPH. Robili to teda zle?
4 zápasy a 4 body v kanadskom bodovaní.
Alebo tie nepresné zásahy. Rusko ak trafí inde, ako chceli, tak sa to píše. Dokonca aj Izrael majú rovnaky problem. No a ukrajinska armada vraj vždy presne triafa iba sklady zbrani RF alebo pohonných hmôt. Som zvedavy, ked sa začne písať o civilných stratach zavinenymi nepresnými zásahmi UA.
Len aby si to nepomylili!
Má čuch na dobré prihrávky.
Oplan víťazstva?
Podla mňa by dochodky nemali dostavat nemakačenkovia, teda tí čo nič neodvádzali.
Kde vlastne lieta Oplan víťazstva?
Odporúčame