Padne to do katastrofalneho stavu, mnohí si zdravotnú starostlivosť zaplatia z vlastného a tí ostatní neviem ako. Ale dôležité bude, že sa začne od nuly. Lebo tí, čo ponúknu riešenie, budu hrdinovia. Každý, kto má zdravotné poistenie, ma dostat knižočku zo zdravotnej poisťovne a zoznam, čo v tom ma hradene a ukazať všade, kde bude vyšetreny, že toto nemam platiť. Inak je to zatial jeden chaos, ktorý niekomu vyhovuje.


