Ešte 2 storočia a máme ich!
Ešte 2 storočia a máme ich!
tvoj kamarat sa pýtal-"Kedy zaútočil západ na Russko?"
Máš problem pochopiť takú otázku?
To je riadny úlet. Brežnev tam bol veľmi dlho.
Zle hľadáš alebo si sa neučil.
https://historylab.dennikn.sk/dlhe-19-storoc…
a
tak zbieraj, zbieraj
Ved toto, prečo by mali bezplatne podnikať. Ty pracuješ bezplatne? Lebo ja nie.
Ešte raz pre menej chápavých: Peniaze napriamo do toho nemôži ísť. Ale može sa to urobiť tak, že štát vyda dlhopisy a DSS ich nakúpia.
Ak ťa okradli, už si to nahlásil na polícii, alebo vytrubuješ iba hlúposti?
Bola v paláci a chcela sa vzrušením
Kortešačky k júnovým voľbám do EU parlamamentu?
Peniaze napriamo do toho nemôži ísť. Ale može sa to urobiť tak, že štát vyda dlhopisy a DSS ich nakúpi.
Ked si v zahraničí, zahojený, načo ťa teda iritujú tieto članky? Nechápem.
Hm, zaujimava logika. A tí s hnitymi zubami, počerní čo volili Igora, na tých si zabudol?
Och ty narode. Štatút naroda vam dali boľševici. Carske rusko žiadny taky narod nepoznalo.
Veru, už posledná. Potom nastúpia odvážlivci zo socialnych sietí Sk a Čr.
hahaha
Ty si bol pri prameni informácií? Jediny optický závod na Slovensku, Meopta Bratislava robila aj špecialku, t.j. výrobu objednávok pre armádu. Chodili tam na kontrolu dostojnici a už od 86 roku vraveli, že biznis nejde, že to čoskoro skončí. Myslíš, že sa poznali s Havlom?
Vraj ten zoznam darcov unikol.
Niekto sa nedožije dochodkoveho veku, na tom je postavena lukratívnosť systemu. Vieš to pochopiť?
Odporúčame