Máš pravdometer?
Máš pravdometer?
Že nemáš rád alebo máš rád prejavyyyyy...je tvoja vec. Bez sily sa nikam nepohnete. Demonštrujete to odjakživa. Ste mľandroši.
Seba som vyňal lebo som sa nenarodil v ČSSR a nemám vaše občianstvo. Určite by bola takáto otázka, tak predbieham.
Prečo by mali? Je azda povinné prechovávať k ním úctu?
Nič také sa nekonalo. Na konci sa Saková úplne strápnila. Ale katastrofálne.
Nie. Primitívne urážajú páni z tebemilých strán. Mladý Šimečka ich elegantne, s noblesou fliaska.
Ak je hĺbka po koleno, dá sa to zvládnuť. Ale nie vždy.
Grandiózne maňoviny.
Veru riadnu kykyňákovinu si dal na plac. Daj čelovku o stenu.
Daj si pár čeloviek o roh napr. nábytku. Alebo o radiátor. Len ho nepoškoď tak, aby si vytopil susedov.
Netrep voloviny. Zožiera ťa závisť.
Skús prebehnúť 20. storočie. Možností (doslova imperatívov) bolo dosť.
Započítal by som aj prichmatizáciu, aj proti zlodejovi sa treba brániť. Nechať sa okrádať v predklone a čumieť do blba... je opovrhnutiahodné.
Dopoviem. Slovák je neskutočný moňaš. Navymýšľa absurdné prívlastky ako perkusná, expanzná...a bude evidovať azda aj vodu striekajúce pištoľky. Pritom donedávna sa neevidovali ani "predovky" (Derrineger a pod.), ktoré sú plnohodnotné palné zbrane aj na slona.
Evidencia kadejakých atráp je čistá autobuzerácia, ktorú S. írečitý miluje. Kriminalita páchaná napodobeninami zbraní je asi nulová. Že sa dajú niektoré prerobiť? OK, no dajú sa aj vyrobiť. Flobert je sporný, no to tuším aj bolo na zbroják.
Je ti zle? Treba poslať RZP? Alebo Rusa?
Musíš ten datív písať s ypsilonom? To je hanba aj pre prvý stupeň základnej školy.***ovyyy.
Preplesk chodidlami a séria príklepov tekvicou o skriňu. Prezidenta nepotrebuješ.
Percentá sú dnes úplne nepodstatné. Ale Slovensko má možno Mesiáša, ktorý zlomí komuništovi väz. Azda navždy. Treba sa toho konečne a definitívne zbaviť.
Fajn, v titulku je čosi o "ponížení". Myslím, že to tak aj vnímajú.
A chlamýdie sú odporné, najmä sa nedajú vykynožiť. Resp. aj po eradikácii sa do pozmeneného parenchýmu skôr či neskôr vrátia. Preto je napr. chronická prostatitída na doživotie. Ono to tak je odjakživa, len sa nevedelo o chlamýdiách. Vrátia sa, nebráň sa tomu :-))
Genitálne. Máš ešte niečo podobne gigantické? Aj polky tvojej zadnice sú azda iné. Alebo máš iba jednu?
Máš krásny charakter.
Odporúčame