Máš ešte nejakú grandióznu moňašovinu? Sem s ňou.
Máš ešte nejakú grandióznu moňašovinu? Sem s ňou.
Dotyčnej nejde o krk, je možné inak, dá sa vyberať. Takže plácaš tu mega-baraniny.
Nie, dedo. Porovnávaš slovenské so švajčiarskym, vraj to "vaše" nie je o nič horšie. Pritom si vo Švajčiarsku bol iba prstom na mape, nenašiel si ho - lebo si chodil prstom po šírej Rusi.
Že si spokojný s Trabantom neznamená, že sa vyrovná superautám. Tvoje skúsenosti nie sú zrovna relevantné. Určite si spokojný aj rebriňákom. Operovať by ťa mohli v kôlni na zvesených dverách alebo zabíjačkovom stole. Iste, bez anestézie, si azda nejaký boľševik a vydržíš.
Prečo bolo potrebné použiť prí Číňanke adjektívum "nenápadná"? Pre mňa ja nápadná. Zaregistroval som ju hneď na začiatku kariéry. Začala ísť hore, potom sa zastavila...a teraz už ide na vysoké pozície.
Toto je tiež tvoje obľúbené genitálne prdenie: dopuje, všetci to vedia. Ty to dokonca "vidíš" - asi ako Lenina. Testuje sa všade, ulovili aj veľké ryby. Naivita fliaskajúca lopatkou na uhlie.
Trepeš. Tvoj archaický svetonázor je úplne v ****. Vo všetkom. Ako si vôbec dovoľuješ porovnávať čosi, čo si ani nevidel? Iste, kedysi sa ľudia viac tešili keď si kúpili prvý čierno-biely TV ako teraz, keď sú už také, že ty ich možno dokážeš iba zapnúť a vypnúť.
Naš (slovenské) zdravotníctvo nie je o nič horšie ako švajčiarske!!! Tak toto by malo svietiť na vstupe do všetkých špitálov/kôlní na Slovensku.
Vrcholoví športovci sú na toto poistení, nemaj obavy.
Čo to trepeš? Nebudú píliť a vŕtať príklepovou vŕtačkou? Zbíjačku nepoužijú? Dláto a riadne kladivo?
Herman Maier mal zomrieť, potom mu chceli amputovať nohu...a potom bol zasa najlepší na svete, lepší ako ostatní pozemšťania.
Oj, bože-bože...božíčku, ježíšku, matko božia a všetci svätí. Slovensko je krajina zázrakov. Boli tu najlepší kovidológovia a vakcinológovia, zrazu sú všetci ortopédi/kolenológovia. Stačí im 5 minút...a budú aj neurochirurgovia. Budú operovať mozgy cez zadnicu. Pri najbližšej príležitosti sa vyroja.
Nezmysly. Toto vôbec nebolo prekvapenie, už vonkoncom nie "najväčšie". Prekvapenie bolo, keď ho koncom minulého roka preklepal Safjullin. Teraz aj ten jeden set získal ako podarúnok. Vyzeralo to na hladkých 3:0.
Kurzy existujú vždy. Jednoznačné nie sú zaujímavé. Tu to bolo cca 60:40 v prospech Alcaraza.
Čo to trepeš? Je ti zle? Mám poslať RZP?
Fakt? A čo tým chceš povedať? Ak sa Číňanom narodí dieťa na Slovensku nebude mať čínsku krv? Bude to Slováčisko repovitý? Bude s valaškou tancovať odzemok? Bude to etnický Číňan tak, ako je Belinda etnická Slovenka.
Rozumieš tomu veľký baraní. Daj si preplesk kelňou.
Neuveriteľné, koľko chýb je v texte. Katastrofálne šlendriánstvo.
Odborníci a stávkové kancelárie.
Zasa zle. Nemusím byť azda Slovák, aby som poznal pomery v profi-športe. Neviem kde berieš istotu, že ty ich poznáš lepšie než ja, ktorý som tennisman vyše 50 rokov.
Navyše, ja som písal reakciu na tvoje naivné tvrdenie, žeč Vlha pod ťarchou okolností doslova musela padnúť. Sponzoring som neriešil. A je úplne jedno kde sa kto narodil a aké má občianstvo, ja nesledujem vlhovanie ale lyžovanie. Fachman v lyžovaní rozhodne nie som ani zďaleka. Vlhovanie mi už pije krefff.
Tenista nie je ničí vazal a myslím, že ani lyžiar. O čom si presvedčený ty, to mám na háku.
Čo vypisujem? Iba som vysmial pokrývača striech, ktorý sa tvári ako genitalissimus v medicíne. Možno má skúsenosti z padania zo strechy či lešenia, no bľabotať o tom, čo "vedel" o tom to prípade (o ktorom nemá šajn) je maňovina. Ja sa ani vo svojom odbore, v ktorom mám vyše 40 rokov klinických skúseností nevyjadrujem o tom, čo som nevidel a nevyšetril.
Akési kolená rád prenechám ortopédom. A vy radšej zoberte táčky, miešajte betón a šplhajte sa po lešení. Vo voľných chvíľach sa môžete pre zábavu fliaskať kelňami. Los baranjéros.
Čo máš za problém? Mne sú slovenskí športovci ľahostajní, nie som občan SR. A netvárim sa, že poznám komerčné pozadie týchto športov. Poznám iba tenisové zázemie.
Tenis Slováčiska valaškovitého vôbec nezaujíma. Hrá sa AO, píšu paratenisové koniny.
Ja? Vôbec netuším aký je "jej" stav a ani ma to nezaujíma.
Odporúčame