Môžu jazdiť aj 25 km/h. Pre mňa by aj to bolo príliš rýchlo. Idú na koľko si trúfnu, ťahá ich gravitácia, oni čo najmenej brzdia.
Pointa je ale prečo bol Kilde hendikepovaný. Vykýblil sa v záverečnej, nie príliš náročnej pasáži. Vlákno začína kykyňákovinou, že na príčine je vystrájanie s Mikaelou.
Teraz sa začne diskutovať, či zjazd nie je nadmieru riskantný šport. Možno je.


