Pre teba je zmysle života ogrciavať akýsi Západ a odbavovať sa pri komunistoch, okupácii (ktorá bola bratská pomoc), kovide a očkovaní. Dúfam, že sa teraz udržiavaš vo forme fliaskaním sa chodidlami, prežúvaním vakcín a pozeraním sa na fotky Lenina, Putina a Fica.
Onedlho ide tuším druhé kolo obráku, tam budeš hľadať novú šťavu.


