Britský novinár prišiel so zaručenou vedeckou metódou, ktorej nikto nerozumie. Podľa nej Djokovič nie je najlepší
Úspešnosť je lepší výraz, ale aj tá sa vyjadruje všelijako. Napr. ako dlho je hráč svetovou jednotkou, koľko sezón skončil ako jednotka. Pomerne málo sa spomína séria (ako je pravý GS - to sa spomína). Napr. Sampras skončil 6 sezón po sebe ako jednotka, čo nemá ani náhodou nikto iný.
Osobne mi tieto veci pijú krv, kašlem na štatistiky. Som tennisman celý život, okrem výroby kurtov a vypletania rakiet som robil azda všetko čo sa dá. V polohe diváka mi je dôležitý zážitok videného. Či vyhrá Paľo alebo Jano, na to kašlem. Veľmi rád si pozriem hráčov okolo 50 (aj pozícia, aj vek)...ak hrajú pekne.
Kto je GOAT (už existuje taká skratka)...to mám hlboko medzi polkami.