Ty si rýchly v hodnotení, mamma mia. Choď sa zbičovať a potom ľadová sprcha.
Ty si rýchly v hodnotení, mamma mia. Choď sa zbičovať a potom ľadová sprcha.
Ty si totálne preplieskaný moňašoid.
Áno, na takých miestach sú veľmi "prospešní". Iba zavadzajú.
Na to kopanie by som bol zvedavý. Myslím, že za tri sekundy by mal Matúš rozkopanú nielen zadnicu.
Už si sa unavil? Písanie je namáhavé?
Takto sa to ozaj nerobí. Tunajší kelňáci a bačkoristi síce tlieskajú, ale ide o úbohé barbarstvo. Hanba.
Inak, ten bodrel...to je zaujímavé, nepoznám. Je tam dobre?
Nepoužívam otrepané, preplieskané formulácie. Nemáš cveng, nič originálne od teba nečakám. Komunikujem ale na rozdiel od teba slušne, bez pokusov urážať.
Ale...nemám problém pritvrdiť. Nemáš na mňa. Nebudem sa ti ale venovať, tu nie je prísľub tvorivosti.
???prosím??? Nie je Igor tvoja životná láska?
Fajn, práve na vonkajšok som sa chcel opýtať. Takže to nemusím obhospodáriť.
Už ho nesú, už ho mrdú...nie, trtú...Má to aj úvod, aj popkračovanie. Zostaňme pri trtú.
Mrduli-trtuli, ktože ma pritúli? Je také čosi? Ak nie, nech sa páči.
Daj si sériu príklepov čelom o stenu. Možno sa ti rozbystrí - ale skôr nie.
Ale notak, taká slabá čajovina? Napni panvu, možná dačo vydá.
Pekné nárečie, to nepoznám: ak to robú...ľúbozvučné. Ani robá nie je zlé.
Daj aj tretíkrát, nemá to grády. Žbrnda, ani môj kocúr to nechce piť.
Tak toto je ozaj exkluzívna baranina krížená s moňašovinou. Nepochopím, ako takýto humus môže vzniknúť v akejkoľvek gebuli.
Odporúčame