18. a 19. storočie mali impozantné. V literatúre neopakovateľné. Potom sa čosi pokazilo.
18. a 19. storočie mali impozantné. V literatúre neopakovateľné. Potom sa čosi pokazilo.
Chuť obchodovať s nimi by bol najmenší problém. 100 rokov sa uberajú kamsi...že to z nich robí nové plemeno. Podobne, ako je nové plemeno Severokórejčan.
Poznáš to? Máš štatistiky? Zaujímavé. Lebo už "psychopat" je nedefinovateľná kategória.
Asi tak. Človek si už nezaslúži byť "pánom" tejto planéty. Zničil čo sa dalo.
Tak...ťahať sem Indiánov je už asi príliš. Iste, Amíci sa motajú po cudzích dvoroch a neviem prečo, toleruje sa im to. Mne osobne sa to teda nepáči.
To ale nie je aktuálne na stole. Niečo ako: veď to spravil Mišo, tak azda smiem aj ja?
Nemám dôvod zameriavať oči na žiadnu pointu.
To sú ťažké bláboly pre ozembuchov.
Dosť stupídne a infantilne.
India je africký štát? (vravíš ona a iné africké) (?)
Treba asi pripomenúť, že napr. ruskí športovci trpia už dnes. A to sa o barbarstvo ani nepričinili.
Národ sa má vysporiadať s vlastným diktátorom. Je to svätá povinnosť. Jasné, aj s jeho okolím a spolupracovníkmi. Toto nevedie k ničomu dobrému. Skôr či neskôr sa tak udeje, no straty/škody sú zbytočné.
Koniec treba urýchliť, nie oddaľovať.
Vidím, že ty si šťastný už dnes.
Mali dobrú možnosť začleniť sa medzi civilizovaný svet (pred 30 rokmi). Teraz sa zdiskreditovali definitívne.
Veľká škoda pre celý svet.
Nemci? Je fakt, že 20 rokov po vojne boli úplne späť, žiadne stigmy. Tomu tiež nerozumiem.
Lara Gut bola v minulej sezóne trikrát prvá...a nebola u nej žiadna sprznelina typu PS.
No...taká Sara Hector vyhrala asi viac v tej istej disciplíne (minulú sezónu).
Dva po sebe dávajú baby nezriedka aj v Záhrebe. Nemám rád takéto zdvojené preteky.
Sezóna má byť pekne, rovnomerne rozdelená na 5 mesiacov.
Stále to isté, už ma to nebaví.
Nie je to žiaden vojak ale votrelec, terorista.
Situáciu nechcem riešiť ani ma nezaujíma. Žiadni teroristi sa nemôžu ponevierať kade-tade. Teda môžu, no potom treba počítať so všetkým.
To "priamo do hlavy"...tiež nebudem rozoberať. Lebo sú aj oveľa horšie možnosti.
Ešte všeobecnejšie. Hájiť práva agresora či teroristu...to je čo? Stretol som sa s obhajobou zločincov, kriminálnikov...s takýmto fenoménom ešte nie.
Aj "miluj svojho kata" dokážem pochopiť. To je ale filozofická otázka. Miluj svojho teroristu...tak to nepozná asi ani Hospodin.
Odporúčame