Polícia o pohybe útočníka zo Zámockej vedela, pochybil však zrejme operátor
Doklepnem to. Prípad ako taký ma vôbec neoslovuje, no postup po...aj áno.
Je možné, že v prísnom centre BA, kde na km2 je (netuším koľko) veľa policajtov nikto nie je v blízkosti, nerozpozná streľbu? Strelec sa zdekuje?
Na druhý deň hovorca: polícia vypátrala páchateľa. Bol mŕtvy.
Tak...čo vypátrali? Náhodný občan venčiaci psa...vraj našiel mŕtve telo. To je čosi ako "polícia vypátrala"?
No a keď sme už pri pátraní, PZ vraj má zložku "cieľoví pátrači". Iste, toto nebola robota pre cieľových pátračov, je to iba moja asociácia.
Cieľoví pátrači, vraj sa volajú "lovci lebiek"...sú normálni, štandardní príslušníci polície, nie skaderuka-noha. Čo také vypátrali? Zrejme ísť von, za hranice SR nesmú. Ale...ušlo dosť veľa veľkých dravcov. Tak ani zabrániť, ani chytiť, ani uloviť? To je lovec? Dokonca lebiek? Ufff...