Bohu prisahám, že som si bol takmer istý, že má pripomínať Ivanku Trumpovie.
Bohu prisahám, že som si bol takmer istý, že má pripomínať Ivanku Trumpovie.
Je to pravda, strach je jeden z najzákladnejších inštinktov. Je neprirodzené "nemať strach" a blbé robiť divadlo nebojácnosti. Navyše, ani to nebola spoločenská požiadavka.
Dristy. Takže športovať má iba jeden najlepší? Úplne choré.
Aby vyhrala obrákový glóbus Mikaela, museli by sa obe lepšie (ne-Mikaely) vyváľať a ona vyhrať. Úplne vylúčené to nie je :-)).
Kildemu na celkové víťazstvo nestačili prvenstvá v dvoch disciplínach. Paradoxne, u báb dva roky po sebe ide veľký glóbus pretekárke bez malého glóbusu. Zvláštne, či nie?
Kildemu na celkové víťazstvo nestačili prvenstvá v dvoch disciplínach. Paradoxne, u báb dva roky po sebe ide veľký glóbus pretekárke bez malého glóbusu. Zvláštne, či nie?
Prečo? Treba si pozrieť Forbes. V čase, keď Mária Šarapka bola najlepšie zarábajúcou športovkyňou na svete mala cca 100 mil./rok, z toho prize money tuším 7%. Ostatné komercia.
Federer má zmluvu s Uniqlo na 300 mil/10 rokov. A to je iba oblečenie, kde je Wilson, Mercedes, Rolex atď. Aj PV má určite pekné príjmy.
Myslel som si, Ľudovít XIV, kráľ Slnko. Vidím, že je SR požehnané jeho klonmi a nie je ich málo.
Tento 40 ročný sopliak/nevojak je ale riadne drzý.
Tento chalan to už dal do polohy "obrana som ja". Som zabudol, kto povedal "štát som ja" - idem si to nájsť.
No, ak ho povolali...tým sa hrdinom rozhodne ešte nestal.
Nie je to "len šport"...je to aj veľký biznis. No a na OH sa PV darilo raz. Mikaele sa darí dlhé roky.
Ani deciding point (no advantage) vo štvorhre som neprivítal. To ale "pravďáka" asi nezaujíma. Predpokladám, že málokto vie, čo to vôbec je. Hlavné je byť mladý, zdravý a bohatý.
Upresním, nemám rád zmeny v tenise. Ale keď už ich urobia, tak všade. Je blbosť aby sa na rôznych turnajoch hralo podľa rôznych pravidiel.
Naopak, elektroniku som uvítal, vrátane jastraba, grafiky ...a uvítam ju aj na antuke. Čiaroví odídu na večnosť. Úvahy o znižovaní počtu gemov v sete, platnosti podania s dotykom siete...to je fuj, to nechcem.
V prípade štvorhry to nezmysel nie je (ale tam sa super-tajbrejk už dlhšie hrá).
Zjednotenie pravidiel vítam, samotné zmeny pravidiel nie.
Zaujímavé, že Slováčiska Repovitého mužské lyžovanie vôbec neoslovuje. Prečo?
Aj to je pekné. Tunajší trubirohovia šport vnímajú ako niečo pre dvoch-troch, ostatní by sa mohli zdekovať, robia tam iba akési krovie. 20-ty na svete - no fuj, to je slabota.
Neviem ako je to v lyžovaní s prize money, asi žiadna sláva. V jednotlivých pretekoch nejaké odmeny musia byť, zrejme aj za konečné umiestnenie v disciplínach aj celkovo.
Ja mám rád amatérsky šport, ale to som už v hlbokom pluskvam perfekte. Ono ten amatérsky šport bol na OH podmienkou. Kto dostal za šport povedzme 300 USD...žiadna olympiáda.
A amatérsky tenis bol v jednej chvíli lepší ako profesionálny.
Každopádne, šport má byť čo najrozšírenejší...nie iba pre najlepších. A riešiť súperenie dvoch...to je pre gaučákov a invalidov. Nehovoriac o velebení jedného.
Pravdu povediac, doteraz veľmi nebol dôvod v marci ísť zjazd :-). Vlastne, ani neviem, či by mohla /mala právo/ na účasť v zjazde vo finále. A čo viac, ani netuším, ako sa tu boduje. Úprimne - ani to vedieť nepotrebujem :-)).
Až dnes som sa dozvedel, že body berie iba prvých 15 kusov. Zrejme preto je v titulku prídavné meno "krutý". Možno sa o tom v článku píše, nechcem sa tým obťažovať (nedokážem si ani zapamätať bežný systém bodovania).
Odporúčame