Robil som v nemocniciach v rôznych krajinách, v SR našťastie nie. Vnímam to presne opačne. Zariadenia sú mizerné, personál je v nich limitovaný podmienkami. Lekári a sestry sú frustrovaní, no v dobrých podmienkach v šírom svete sa osvedčili celkom solídne.
6e bol raz nejaký pokrývač striech kdesi v špitáli a ohúril ho akýsi čudný prístroj...to je veľké nič. Kompetentní posudzovať štandard zdr. zariadení sú ale samozrejme aj pacienti, ktorí ležia traja v izbičke bez toalety.


