Ty si sa zrovna zaskvela, predviedla si neuveriteľné bystré, lucidné myslenie. Menopauza už zrejme bola dávno.
Ty si sa zrovna zaskvela, predviedla si neuveriteľné bystré, lucidné myslenie. Menopauza už zrejme bola dávno.
Ty si zrejme masochista ako repa. Tak načo čítaš, ak pri tom trpíš? Núti ťa niekto? Nie? Z plezíru? Tak si jasný. Radšej sa choď dať zbičovať, to bude väčšia rozkoš. Teda aspoň si myslím.
V prvom rade by som konope a marihuanu nevnímal ako synonymá.
Aj taký občas kadí. Robertsona mám ale rád.
Toto? To nemá ani úroveň ozembucha.
Začíname: každé štyri hodiny čelovať stenu v trvaní 5 minúť. Pokojne aj dlhšie. Tempo, pokoje pri tom aj revať...aj prdieť ak treba. Bude ti lepšie, uvidíš/zistíš.
Ty radšej nehodnoť správnosť písania. Píšeš moňašoviny.
Ber kelňu a fliaskanie každých 6 hodín.
Nauč sa konečne základy gramatiky. Píšeš na guľu v tretej triede. Kompost.
Ty zalez - hneď! Iba prdíš hubou. Nenapísal si nič s obsahom. Kušuj!
Nech ťa tu už neuvidím.
Kto povedal "nič protizákonné"? Ty? Si galaktický sudca?
Ideš po vylomeninách. Ako dieťaťu sa mi čosi marí o 1968. Skloňovali sa tuším tri sovietske mená. Nebudem sa triafať.
Gorbačov...to som bol už plnoletý. a "SVET" ho vítal. Nemusel byť SVET bipolárny.
Ostatné je kompost, vrátane škriatka. Iste, dnes som vymyslel "škriatok". On ale môže byť aj dobrý...tuším v rozprávkach väčšinou dobrý nie je. V.P. je zrejme ten zlý škriatok.
Gorbačov bol dobrá osobnosť pre ZSSR. Jelcin už deštruktívny.
Tento škriatok...škoda slov.
https://www.google.com/search?client=firefox…
Asi toto...Ale keďže sme obaja milí a dobrosrdeční...zopakovali by sme akt viackrát.
Musím dopovedať.Nedokázali to žiadni ministri, určite ani Janka. Janka sa snaží. Mám ju rád. Keby sme sa stretli, strašne by sme sa pustili do seba, asi by to bolo super (alebo aj nie)...potom by nasledovalo osud...sakra, vypadlo mi.
Také, ako kobylka...Buď by ma zlikvidovala ona alebo ja ňu (Janu).
Jasné, že sa môžeš opýtať. Bolo by asi lepšie priamo. Gaťky som nevidel, nestiahol...určite mali nejakú symboliku.
Pre ľudí a zdravotníctvo nespraví nič. Nedokázali to žiadni ministri. Zdr. starostlivosť má jasný trend - ide dolu.
Nejaký T ti vyrastá spomedzi poliek? Sem s ním!
Jasné, oni nevedia čo od dobroty...tak len z plezíru kynožia všetko okolo seba.
Mati mala návštevu v roku 1968? Zrejme áno.
Ta to je super, veselme sa! Inak by to bola nuda.
Odporúčame