To "kopanie" je strašná konina. Pointa je, že RTVS má športový kanál a neprenáša vrcholové atletické podujatie.
Ten úplne hore má pravdu, ostatní prdíte všetkými otvormi.
To "kopanie" je strašná konina. Pointa je, že RTVS má športový kanál a neprenáša vrcholové atletické podujatie.
Ten úplne hore má pravdu, ostatní prdíte všetkými otvormi.
Píšem predsa všeobecne. Žiaden športovec sa nemá dostať do konfliktu s divákmi. Neriešim kto a kde.
Presne tak. Správajú sa kultivovane, distingvovane, noblesne - priam aristokraticky. Etalón slušnosti, zdvorilosti.
Druhá veta je neskutočne silná. Má to grády. Tá múdrosť ma doslova povznáša do výšin.
??? nadpozemská logika
Odhalil si ho - preto je svetová jednotka.
No ale ty si doslova genitalissimus. Ako to robíš? Tak veľa obsahu v dvoch vetách. Klaňačka.
To je pravda, púšťať sa do verbálnych konfliktov s divákmi...pre športovca žiadna sláva.
Ty si agresor pre tunajších čitateľov, molestuješ ich. Nezaškodilo by ťa nakopnúť medzi polky. Kto má čo i len uzrieť tvoje moňašoviny?
Veru. Povedzme športovca, hudobníka...to by aj bolo OK.
V tom prípade sa situácia zásadne mení. Bolo to čosi ako padnúť z postele.
Možno. Ten prvý mal ale viac ako 30 rokov.
Nechápem na čo sú dobré dva paralelné články na tú istú tému. Myslel som, že sa zmenil titulok. Ale nie.
Nemusí sa zrovna intoxikovať, stačí koštovať. Abstinent - horšie ako impotent. O impotencii nemusí nikto vedieť, o abstinencii: celá dedina/okolie. Potupné.
Jasné. Ona je finančný špekulant, expertka na bankové operácie a ulievanie peňazí do kadejakých kompostovín.
Daj si kosák pod bradu a pár rán kladivom po tekvici.
Je roztomilé, ako sa vy štb-áci potľapkávate a pochvaľujete si navzájom vercajg.
Pointa je zrejme to, že ide o psychoaktívnu látku. Ten, kto hulí/vaporizuje nerieši zloženie. Zaujíma ho účinok, pocit. Predpokladám, že príjemný. Tabak obsahuje vraj stovky látok...fajčiara to nezaujíma.
Vlastne netuším, čo príjemné spôsobuje klasické fajčenie dohánu...ale ľudia to robia. Sám som kedysi fajčil, už sa nepamätám, čo mi to robilo. Asi nič, bol to iba akýsi rituál. Fajčilo sa všade, v jedálňach, dopravných prostriedkoch, dokonca aj v špitáloch. Normálne som hulil po chodbách nemocnice, v ambulancii.
Takmer sme operovali s cigaretami v hubách. To ako úplne vážne.
Tu sa doplním. Záznam o liečení zo závislosti stigmatizuje. Podobne ako záznam v registri trestov. Je to tam navždy.
Odporúčame