To nemá nič s akousi demokraciou či bosorkami. Je hanba pre národ nechať sa okrádať. Tak, ako ste sa nechali so sklonenou hlavou okradnúť v "privatizácii".
Mňa sa to netýkalo, vnímal som to ako cudzinec - preto píšem v druhej osobe. Aj Vlada mali vyobracať. Aj celú tú jeho privatizačnú bandu.


