Aj to je pekné. Tunajší trubirohovia šport vnímajú ako niečo pre dvoch-troch, ostatní by sa mohli zdekovať, robia tam iba akési krovie. 20-ty na svete - no fuj, to je slabota.
Neviem ako je to v lyžovaní s prize money, asi žiadna sláva. V jednotlivých pretekoch nejaké odmeny musia byť, zrejme aj za konečné umiestnenie v disciplínach aj celkovo.
Ja mám rád amatérsky šport, ale to som už v hlbokom pluskvam perfekte. Ono ten amatérsky šport bol na OH podmienkou. Kto dostal za šport povedzme 300 USD...žiadna olympiáda.
A amatérsky tenis bol v jednej chvíli lepší ako profesionálny.
Každopádne, šport má byť čo najrozšírenejší...nie iba pre najlepších. A riešiť súperenie dvoch...to je pre gaučákov a invalidov. Nehovoriac o velebení jedného.


