Mňa netreba poučovať, som v tom doma. Neviem už čo sa písalo, no každopádne "ryžovala" ako singlistka. Debla hrala pre zábavu, posledný mix vyhrala ak sa nemýlim s Paesom (ten žil v Čechách a vraj ho naučili parádne nadávať).
Počítať sa počíta všetko, koniec kariéry si "označí" každý hráč sám.
Nesporné je, že ona, Lendl a Mandlíková tenisovo vyrástli v ČSSR (presnejšie v ČR). To sú fakty. Vonku ich hrať neučil nikto. To konštatujem ako nekomunista a neobčan ČSSR/SR/ČR. Vnímam to ako nezainteresovaný cudzinec, svetobežník.


