To musí byť estetické:-). Ja si ju musím nejako vylepšiť, neznáša a nevynáša.
To musí byť estetické:-). Ja si ju musím nejako vylepšiť, neznáša a nevynáša.
Veď nekradnú, rozdávajú. Ešte nemáš schránku?
No...ale trvá to aspoň 100 rokov, čo je hádam aj dosť veľa.
Beriem to všeobecne. Oveľa hlbšie ako akási "táto vláda".
Tak treba povedať, že nechcete vládnutie...a nech sa všetci pakujú.
Akýsi jednotlivec je v tomto prípade úplne nepodstatný krpec.
Chyba je v systéme...a žiaľ aj v národe.
Ja v týchto zemepisných šírkach akosi nerozumiem niečomu, čo osobne pokladám za absolútne kľúčové a životne dôležité: svoje chcem späť. Iste, aj bicykel, psa, požičané vajcia...všetko.
Ukradnuté? No tak...akože mám byť rád, ak zlodejovi dajú pár faciek?
Dámy a páni...vy neviete bojovať za svoje. Akási morská haluzovina zvaná politika...to je šumienka. Vás dojí kto stihne. Nie je jedno ako sa volá?
No...ľud sa akosi za posledných sto rokov nepostaral o nič.
Naopak, so sklonenou hlavou, pokorne v predklone si nechal zobrať aj dedove gate.
To je akože zadosťučinenie? Ja by som chcel svoje späť.
Kašlite na ospravedlnenia a pod. blbosti. Naučte sa brániť svoj majetok...a zobrať si ho späť.
Už vám z tých smiešnych politických maňovín zateká strecha...priamo na karbid.
Keby som bol okradnutý...bolo by mi jedno, kto ma okradol. Išiel by som po ňom...a snažil by sa dostať to späť.
Toto sa volá "púšťať žilou národu". Kašlať na štát či akúsi politiku.
Ľudia sa nemajú nechať okrádať ani Janom, ani Paľom...ani Máriou.
Zasa zle: to nestačí. Vrátiť "pustené".
Neskutočný slovenský fenomén je aj to, že keď sa takéto niečo stane: treba dať vinným po prstoch, najstrašnejšie, čo si viete predstaviť: do basy! A je vybavené? Tak to je neskutočné vnímanie spravodlivosti.
A čo takto vrátiť? Všetko ukradnuté, lup - vrátiť? Akési "no-no", ponaučenie...to si kamsi strčte. Takže, aj Bžánov honorár aj toto...má niekto vrátiť krajine.
Tie politické grcanice si strčte kamsi, vy neviete brániť svoje.
Neskutočný slovenský fenomén je aj to, že keď sa takéto niečo stane: treba dať vinným po prstoch, najstrašnejšie, čo si viete predstaviť: do basy! A je vybavené? Tak to je neskutočné vnímanie spravodlivosti.
A čo takto vrátiť? Všetko ukradnuté, lup - vrátiť? Akési "no-no", ponaučenie...to si kamsi strčte. Takže, aj Bžánov honorár aj toto...má niekto vrátiť krajine.
Tie politické grcanice si strčte kamsi, vy neviete brániť svoje.
Bože...dobre som dnes začal. Tretia veta: každý niečo začína A BÚRA to...
Radšej sa dnes na toto (dnešný des) vykašlem.
oprava: viac ministrov zdr. ako rokov (druhá veta)
Tragédia je, že toto slovenské postsocialistické zdravotníctvo prešľapuje v kruhu. Už bolo azda viac ministrov zdr. poprevratových rokov. Každý čosi začína búda to, čo sa pokúšal stvárať jeho predchodca. A tak je to ozaj iba chaotické kmitanie s výsledkom nula. Pokrok žiaden, to staré, čo ako-tak fungovalo zhrdzavelo, resp. je preč. Posledná veta je metaforická, nechce sa mi rozoberať ako to myslím (a je to pomerne zložité).
Stále byť v reforme...to už páchne hrôzou. Ale tak...Slovák miluje "reformy"...a možno aj hrôzu.
Nevieš čítať? Vakcínu.
Nepochopil si vôbec nič - ani sa nečudujem. Nemáš ani matný šajn o medicíne a ideš tu poučovať mňa so 40 rokmi klinickej praxe, dokonca mi tvrdiť, že čosi "nie som".
Nezmysly, ktoré si popísal sa nebudem unúvať vyvracať, všetko zle...na doraz. Rád sa s tebou rozlúčim a v budúcnosti odignorujem.
Odporúčame