Prečo hanba? Čia?
Iba teba, len o tom nevieš.
Na Cypre sa dobre vyvaľuje...a plat chodí pekne na účet.
Neviem, či je zrovna vlk to pravé "lono prírody". Asi by som volil vtáky. Mám pocit, že sú pomýlené...a začali sa ako keby páriť. Naskočilo dosť atypické počasie.
Mám pocit, že pred tebou by mali chrániť úplne všetko. Aj črevné parazity.
Ono je to celkom jednoduché. Lakonicky sa dá skonštatovať čokoľvek, nemusí to byť úprimné. V individuálnom profi-športe je ale športovec zamestnávateľ, tréner zamestnanec. Tréner sa nemôže nanútiť, angažovali ho. Mimochodom, pokiaľ viem, minimálne jedny Vianoce Petra strávila u Livia. Tuším aj dvoje.
Ak nie je spokojnosť...zamestnávateľ prestane platiť. Neviem o žiadnom profi-trénerovi, ktorý by aj po rozviazaní zmluvy poskytoval služby.
Je elementárna slušnosť, že sa navzájom nepolievajú pomyjami. Či tam vznikla "zlá krv"...do toho nás nič nie je. Iste, novinári musia písať...a čitateľ má právo myslieť si čo chce.
Iste, napr. s obrazom v zrkadle. Dobrú chuť.
Skús ešte napnúť svaly...možno čosi príde...tipujem to na priestor medzi polkami.
Asi áno. Neviem, na čo toto má byť dobré.
Tie pravé zátvorky neliečia slabomyseľnosť. Mdlé, kompost. Ty chceš ísť s gumipuškou na tank? Nech sa páči. Ale baviť ma to nebude.
Sakra, zasa som dal 5 postov každú minútu.
Nemáš sa čím chváliť. Ešte prezraď, že ani pipík ti neslúži.
Ja som dal na plac akéhosi M?
Študuj moje texty, milý priateľu. Možná budeš múdrejší...alebo aj nie.
Týmto vás pozývam do krčmy "U troch moňašov". Môjmu srdcu je bližšie moňašoch...teda u 3 moňašoch. Vraj to nie je spisovné, dokonca ani moňaš.
Takže: štamgasti, sem sa do****troch koňov.
Fakt? V mojej krčme "U troch koňoch" som nič nepočul. A je to dobrá krčma.
Ty vlastníš talentometer? Aj keby meter?
Odporúčame