Pezinok si si mohol odpustiť. Tá "Mazoniová" - to je kto? Nemá to byť bizoni či trikoni?
Pezinok si si mohol odpustiť. Tá "Mazoniová" - to je kto? Nemá to byť bizoni či trikoni?
Mňa lyžovanie baví, aj lyžujem. Uletel si.
Netrep! Na základe "jednej jazdy" ty, ako diletant...hodnotíš výkonnosť?
To "celé SVK" sú trápne bľabotanice. Okolo mňa nikto neoslavuje.
Rozmieňať 25 mil. na drobné nie je zrovna efektné. Daj to v korunách ako Fico.
Nie ZO...správne je SO. On už podal demisiu. Netrčí tam nasilu.
Ešte raz: poškodil som sám seba. Podvod som urobil.
Možno som poškodil aj spoločnosť? Učil som sa remeslu, ktoré som už ovládal? Mohol som byť prospešnejší?
No...tváriť sa, že neviem, ale viem...to azda ani nie je nikde kategorizované ako nejaký "čin". Iste, zlé je tváriť sa, že mám kvalifikáciu - ale nemám ju. Mám diplom - no nemám (v SR nesprávne "titul").
Pravdu povediac, v určitej fáze svojej existencie som sa raz zatváril, že NEmám kvalifikáciu. Niekam som chcel ísť, mala to byť "špecializačná príprava"...teda bez atestácie. Bol som veľmi mladý, zatváril som sa, že nemám atestáciu. Bral som podstatne nižší plat.
Bolo to trestné? Podvod to ale bol.
On (Hamran) to berie inak. Moji chlapci, moji vyšetrovatelia...ja som šéf, boh, gazda, pán. Raz som videl a počul jeho dlhú tlačovku. Extrémne samoľúby týpek, za týždeň sa zorientoval vo všetkom.
Ale...možno je dobrý fanatik. A možno nie.
Vážne? A kedy za posledných 100 rokov Slovák tak činil? Keď mu brali dedovu fajku a bombarďáky starej matere? Veď vás všetci fliaskajú a doja.
Vďaka, idem si ten žetón hneď vymeniť za prachy. Prachy sú prachy...
Statný alebo štátny? V tom je nepatrný rozdiel. Tupohlavý v každom prípade je...požehnane.
Ona jeho tiež, je to láska naplnená.
No...ešte sa tuším nevie, kto je za schránkami. Teda skutočne.
Každopádne, vinil by som tých, kto moje peniaze niekomu venoval...je jedno komu.
Fakt? Ako si na to prišiel? A čí ľudia?
To je logika "jak môj oný". Takže sú len dve možnosti: diskutér vyššie a táto baba?
Odporúčame