Ty akože živíš? Tipnem si: pásomnica, pandrava, kliešť, pijavica...
Je to bohumilá činnosť...teda pohostinnosť. Ale rád prijmem aj ja.
Ty akože živíš? Tipnem si: pásomnica, pandrava, kliešť, pijavica...
Je to bohumilá činnosť...teda pohostinnosť. Ale rád prijmem aj ja.
No...toto je už jasná manipulácia. Niečo napíšem a v tej istej minúte mám reakciu, ktorá si vyžaduje aspoň 2 minúty?
Choď sa už zbičovať a zaplávať si...v čomkoľvek.
Tebe sa dnes ohláša...duní...
Prečo? Ja to mám náhodou rád.
Ohúril si ma. Najmä to DDDDD je úchvatné a sexi.
Ja píšem o politike? Naozaj? To som o sebe nevedel. Prečo píšem? Aby ti uši rotovali aspoň 3.000/min.
Potom sa možno stočia do špirály. A to ja mám rád.
To priškvarené D by si si mohol odpustiť. Píšeš síce koniny, no pomerne kultivovane.
To "izé" je pre lumpenproletariát.
Už viem včera či kedy sme sa bavili o Demänovskej Doline. Dlho som mal pocit, že tomu aj rozumieš...no rýchlo si sa vyfarbil ako zbabelec. Dáme tomu pokoj...už je to tak...nebodaj schytám facku...hlavou múr neprerazím.
Milujem takýchto pokadencov.
Ufffff - zle triafaš. Nie som Slovák, ani občan SR.
Na slovenskú politiku výdatne kašlem. Ako ti to vôbec napadlo?
Som rád. Dobrý honorár mi dajú? Choď sa ešte preplieskať bačkorou, zatiaľ nestačilo.
Musí ti vypadnúť jazyk, inak sa nedostaneme hlbšie.
Dragoy, aký problémuš<? Robíme prvoplánovo onko-andrológiu. Iste, močovody a obličky aj babám.
Aká argument? Vieš, čo je argument? To nie je monolit v tvojej tekvici.
Drahá, Vy ma stále neľúbiti? pROč ODOLáVATi...čas bježý
Podľa definície WHO zdravý má byť aj v sociálnej, materiálnej a ešte neviem akej pohode.
Proste superman. To si pamätám z prvého ročníka nemenovanej školy.
Vážne? Ty si tuším epi-vlnovitý. Teda aj ten vyššie. Vlna za vlnou sa valí. Dunaj duní.
Odporúčame