Slovák to pochopí. Dva stupne komparácie po sebe...a bude hocičo.
Slovák to pochopí. Dva stupne komparácie po sebe...a bude hocičo.
Ten šéf ale vyzerá neskutočne dôveryhodne. Netuším odkiaľ je...aj som to párkrát našiel, no zabudol. Nie je ani lekár.
Iste, vážim si biológov/biochemikov...keď robia to, na čo sú orientovaní. Hentento sa dostal hore zrovna v najhoršej chvíli.
Jasné, je tam kopa iných...no, asi by sa svet bez nich v pohode zaobišiel.
Presne tak. Nedôvera sa nedá vymazať akýmsi "racionálnym" vysvetľovaním.
Darmo, odborník či sedlák...
Len pokračuj v pokúšaní sa...možno sa aj zadarí.
V najhoršom prípade priamo do gatí.
Neskutočné. On@nista sa na niekoho pricapí...a ešte aj prdí.
Akože...trochu slušnosti by sa zišlo.
Samozrejme. Prečo sa pýtaš? Keď lížem, akosi sa mi horšie dýcha. Tak radšej nedýcham.
Vďaka za hodnotenie a rady. Dovolím si odporučiť zdvihnúť koňovi chvost...prípadne navštíviť zadnicu svojej obľúbenej prasnice.
Uvidíš, bude ti fajn...prinajmenšom lepšie ako teraz.
Zrejme máš skúsenosti s dychom.
Synak, ale ty si po mne túžil. Hľadal si ma. S baterkou a lupou si chodil po šírom svete.
Ale...nemusíš mi odovzdať vlastnú trofej. Máš to mať.
Viem, že ty túžiš mať moje polky na ksichte. Prdy sú vraj zdravé, dokonca oveľa účinnejšie ako dýchanie papuľou. Poznáš, nie?
Ale neženíruj sa, ty máš iniciatívu, balíš ma nehanebne. Tak teda poriadne.
OK, slipy si môžeš nechať na gebuli. Len sa nezadus, nechce sa mi dávať ti dýchanie z úst do úst.
Ale...nepreháňaj s tými vyznaniami. Ruja je síce príroda...ale aj tá má mieru.
Asi som neodolateľne príťažlivý. Láááááska je láááááska...
Slabé, čajové...odvar z ponožiek. Pridaj, napr. slipy.
Ty máš riadny zhluk (či hluk) v tekvici. Riadny hukot a rachot, čo?
Ten plurál je kto? Ty a ty? Vidím, že jar sa ozvala...a zamiloval si sa.
Síce nesprávne/beznádejne, no azda nájdeš protipól. Preleštiť by sa ti zachcelo? Prejazykovať? Moja zadnica ti nie je k dispozícii.
Nie, ty si sa dozvedel, že máš tatka. Síce na teba kašle, ale existuje.
Osláv tento deň ako sa patrí...a choď sa pomodliť.
Som tvoj tato, ktorý sa doteraz k tebe neprihlásil. Teš sa.
Veď nemusíš chodiť do lesa...ani bumaškovať.
Pozrel si sa do zrkadla alebo čo? Ja slovo na pri. nepoužívam a na znamenia neverím.
Odporúčame