Asi ho opicháš ty osobne.
Vakcína nemá nič spoločné s národnosťami.
To je pravda, tí majú tiež neskutočný vkus :-). Zrejme na prezidenta treba byť statočne postihnutý. Mne to mozek nebere.
No...so slušnou zrazeninou bojovať v špitáli netreba. Stačí na pitevnom stole, najlepšie v peci krematória. V rakve to vraj nie je zrovna rozkoš.
Tak...občas treba aj navnadiť.
Dedo, ty si genitálny. Reaguješ skôr ako niekto napíše vlastný text.
Už cítim, že máš...teda máš...určite máš...(?)
Je super, že mi platíš milióntinu centa ročne.
Očuj, pradedo...máš aspoň 120 rokov? V tom prípade oslovenie "chlapče" či synak beriem. 110 nie, to nestačí.
Daj mu čas, dopraj mu ho. Štrkom sa ťažko myslí.
Z Maďarska nič? Nuž...situácia sa im zhoršuje. Ale to asi nebude pichaním vakcín.
Chceš do žaluďa čínsku či ruskú? Dnes ti dávam na výber. Dám aj obe (za príplatok).
Trávil si tú noc s ním? Bolo to príjemné?
Trombocytopénia...pri ktorej je málo krvných doštičiek...to je čo?
Azda to samotné slovo znamená, že ich je málo. Bože, prečo musím vidieť tieto maňoviny.
Na kerého Ištenéma dávaš na plac haluze? OK, idem si ťa ukryť.
Teba už riadne "uderili".
Ty si asi scestovaný...po svojej dedine.
Ešte napni sajrajt v gebuli...keď vytryskne cez uši bude lepšie.
Neviem, aj prezidentov majú úchvatných. Na taký výber treba mať vycibrený vkus.
Nie, on má rozpor v gebuli. Bude sklamaný, myslel si, že niečo odhalil.
Ani Česi, čoby lepší...sa nemajú čím hrdiť.
Odporúčame