Neviem čo si zač, mám pocit, že prinajmenšom sleduješ tenis. Ja som tennisman dlhé desaťročia (asi všetko možné okrem vypletania rakiet a výroby dvorcov). Vždy som ľahšie strávil tvrdú prehru ako z vedenia 5:1 či v tajbrejkoch. Také prehry bolia, nie jasné. Svet sa nebude smiať, už je to zabudnuté.
Myslím, že viem, prečo sa vrátila. Asi chcela ešte ochutnať atmosféru turnajov, v akej žila roky. A ukončiť kariéru účasťou na GS. Nič ojedinelé.

