On za vrchol slušnosti považuje to, že všetkým zásadne vyká. Čo je na internetových debatách paradoxne vnímané ako neslušné, dištancovanie sa od kolektívu.
Blog nie je súkromný priestor ale verejný (podmienečne). Určite nie je majetkom autora článku. Keď už, je to majetok média/redakcie. Médium môže vykázať koho chce, bez udania dôvodu. Určite nie bloger.
Tá spomínaná luna stále kohosi vyháňa. Pred pár dňami napísala pár textov ako výzvu administrátorovi - čo je ďaleko cez čiaru. Navyše si zmenila profil "od podlahy". Ja som s ňou definitívne skončil.

