Niečo sa mi nezdá. Pri takej bilancii by už mal mať pomaly aj titulové zápasy. Ťažká váha nemá hviezdy. Mizerná konkurencia, slabšia nebola nikdy.
Niečo sa mi nezdá. Pri takej bilancii by už mal mať pomaly aj titulové zápasy. Ťažká váha nemá hviezdy. Mizerná konkurencia, slabšia nebola nikdy.
Je ti zle? To som ja. A ja vôbec nepíšem o U a R. Ten konflikt ma prestal zaujímať po dvoch dňoch. Sú tam prítomní najsilnejší na svete, ja sa o tom nevyjadrujem. Napísal si grandióznu koninu.
Píšem tu o národnej kultúre, ak si si neráčil všimnúť.
No...azda kritérium národovosti nebude Matovič či Fico. Lebo don Roberto dáva rovnítko protivládny = protislovenský. Ale už som asi povedal všetko, čo som chcel.
Výraz "národný" je dokonale sprofanovaný. Vlastne...nemalo by to byť ľudový?
Taká NAKA...národná kriminálna...veď to je z podstaty kriminálne, nie pritizločinecké?
Je niečo slovenskejšie ako folklór? Obávam sa, že ak áno...nebude to nič pozitívne.
Primitívne texty, až barbarské. Balanitída nie je "infekcia". Je to zápal pokožky žaluďa. Zápal epitelu glansu + predkožky je balanopostitída. Dôvodom je mechanické poškodenie sliznice predkožky, zlá hygiena...a áno, v konečnom dôsledku sú tam aj nejaké mikroorganizmy. Eradikovať ich nebýva vždy zrovna jednoduché.
Nie je na škodu po sexe poriadne sa umyť, to sedí. Aj pri saprofytnej flóre sa "pipík" môže zapáliť a bežný lekár to ani nezvládne. A problém je na svete, podobne ako pri erytrazme (ľudovo zaparených slabinách). Často sa toho ani nejde zbaviť.
Pri erytrazme sú bežne po mechanickom dráždení nasťahované huby v ingvíniu (slabinách). Žaluď a predkožka...tam býva všetko možné.
Zahanbujúce? A čo pre Boha? Zápal konečníka je lepší či čo?
Keby som bol správca debaty, nakopol by som ťa okamžite medzi polky. Zagebruješ debaty svojou priškvarenou agendou, ktorá je úplne mimo témy.
Neviem, čo naštartovalo autora urobiť exkurziu zrovna do Márie, ale prosím.
Dovolím si ale poukázať na jednu dôležitú vec: slovenskosť nie je Slovensko. Slovenskú kultúru, zvyky šíria stovky rokov potomkovia ľudí, ktorí odišli napr. na Dolnú zem, do USA, Austrálie a pod. Mám pocit, že mnohí sú "lepší Slováci" ako domorodci.
Ono zasa aj posádka vozidla na tom participuje.
Ty chodíš ľudom počítať "mozgové bunky"? Robíš to ručne alebo máš elektroniku? Vlastníš aj normometer? Keľo takých "buňek" načim aby Ďuro bol zaradený do škatule: normálny? Môžeš to zmerať aj mne? Prosím - prosím...
Dúfam, chcel by som, stačilo by mi: hraničný. Alebo ak nie, chcem byť totálny trubiroh.
Zapožičaj mu svoj bravčový.
Daj si preplesk kelňou po líčkach červených. A ak chceš, môžeš si zaviesť katéter do pipíka.
Zaštupľuj si uši, ťahá cez ne prievan. Plieskaš kykyňákoviny.
Veď aj o R píšu.
Daj si pár sérií čelovíc o stenu, dlažbu a radiátor. Potom možno pochopíš. Ak nie, zostáva ešte skočiť pupkáča z lešenia.
Nie, nebude (iba ak u teba doma). Toto sú bežné scénky v tenise, všetko živé na dvorci sa necháva žiť. Elementárne pravidlo vžité desaťročia.
Kde vidíš Soba? Máš halucinácie? Daj pupkáča z lešenia.
Roky dávam pre tunajších tenisových trubirohov podnetné témy. Ale zaplatiť mi...im akosi ani nenapadne. A vraj sa na tunajších humus-debatách "platí".
A mne za 17 rokov nič? O tenise som napísal viac ako všetci novinári a diskutéri dokopy. Obsahovo neporovnateľne viac. Slovák je čudný tvor.
Inak, pozoruhodný je Gstaad 2003. Vtedy vo finále prehral Federer s Jirkom Novákom 2:3.
Áno, finále sa hralo na tri vyhraté sety. Chalani sem išli rovno z Wimbledonu. Rog po vyhratom turnaji.
Takže, ťahal dva týždne na tráve a hneď týždeň na antuke bez pauzy.
Dám vlastné. Každá pevnosť je dobyteľná. Sú len úspešní a neúspešní dobyvatelia.
Tuším som to kedysi počul, teraz mierne pokefoval. Nevedel som, že pán Da Vinci sa považoval za hlúpeho.
Výdatné bláboly, až gigantické. Dvojtýždňové táborenie...a už si zapredal dušu diablovi.
Dnes si vynechal čelovice, že? Tak to dožeň a pupkáče z lešenia...daj aspoň dva. Pre pocit odčinenia - tri? Buď tak dobrý vlastenec, prosím-prosím...
Odporúčame