Fakt? Si rodený vojak, asi máš aj viacročnú prax. Nebudem polemizovať, no neviem, kde si zobral 150.000 vojenských policajtov. Ak ich je v SR tisíc, celkom by som bol prekvapený. Žiadne "uzáverové oddely" neexistujú. Možno v konflikte, ktorý si sem zamontoval áno.
Vlastenec nemá nič spoločné s vojnou. Ani naverbovanec s vlastenectvom. Nebol si ani na vojne, že? Ale to je nepodstatné, nepochopil si čo je vlastenec. Vlastenec môže byť aj vozíčkar. Brániť vlasť je svätá povinnosť pre každého.

