Mnohí začínajú žiť až potom...Keď smrť je vykúpením...
Prácu psychológa? Je to neproduktívny odbor, celkom málo zaujímavý. Nechápem prečo to tunajší štamgasti pasujú do zdravotníctva.
Iste, je aj určité percento psychológov, ktorí sú v zdravotníckych zariadeniach. Toto, čo teraz napíšem neviem: asi majú aj súkromné pracoviská. Zdravotníci to ale nie sú. Môžu si zriadiť živnosť, netuším kam ich zaškatuľkujú.
No a zdravotníctvo...tam sú predsa aj šoféri, kuchárky, upratovacia služba (obvykle externá), holiči, nosiči, lapiduchovia. Píšem tvrdo, neskresľujem realitu. Tí lapiduchovia (alebo sanitári) sú k nezaplateniu. Samozrejme aj dámy (sanitárky).
Duševné zdravie? Tak o to sa má starať už pred narodením.