Hm, a odkedy si morálni ľudia telefonujú a tikajú s albánskymi drogovými mafiánmi? Odkedy sú morálnymi ľudia, ktorí sa roky pchali do zadku mečiarovi a vyťažili z toho luxusný a bezstarostný život? Ale však nech len Harabín kandiduje - aspoň zažije hanbu a možno navždy zmizne z našich životov...

