Rusaci sú všade .
Rusaci sú všade .
Vo firmách západu a usa, ktoré sú už na Ukrajine. Hehe
Dôležité je, že sme v únii a nato a chceme tam byť ďalej, ty si nepodstatný, hehe
A teraz aj tučniak Kim zisti akú má neschopnu armádu , nemal si začať s Ukrajinou.
Isto, na viac nemáš, hehe
Tak mala krajina proti Rusku a tak dlho si s nich robí srandu, a toto že mala byť 2 naj armáda sveta, na papieri.
Vždy chceli hrať ázijské hry, môžu.
On ich porovnáva s rusmi, preto si myslí, že ukrajinci nevedia.
Nevedia auto vyrobiť a nieto zostreliť americkú raketu..
Žeby si písal ožratý? Vyzerá to tak.
Vyzerá, že mladých rusakov bohužiaľ kape oveľa viac.
Dookola to opakujete rusaci a nič, postup 1m za týždeň.
A teraz sú najväčší spojenci USA, a potom možno aj Rusko bude.
To prišlo po stretnutí s Trumpom, Biden vyskúša rusakov, uvidíme ako zareagujú ?
Ale velili mu komunisti .
Gorby pochopil , že ekonomika ZSSR ide ku dnu, pochopil, že musí isť cestou západu, preto mlčal. Len prejsť od komunizmu na kapitalizmus je roky zmien , obmena niekoľkých generácií.
Aj teraz je Brics úplne neschopný dlhšie fungovať tak ako aj ZSSR, proste spolky co sa za chvíľu rozpadli, rozpadnu.
Socializmus bol pamäteny systém , a preto padol.
Takmer /95 %/ všetky boli zostrelené.
Odporúčame