Keď bude Ukrajina americká tak bude s nej druhá južná Kórea, neboj
Keď bude Ukrajina americká tak bude s nej druhá južná Kórea, neboj
Srbaci pozabijali 10 tisíce bosniakov, Chorvátov, kosovcanov, keby nezasiahlo NATO tak pokračujú v zabijaní , len preto ze chceli preč od Srbska, preč z Juhoslávie. 2 štáty sú uz v únii a nato, ďalšie čakajú na vstup.
Lebo so očkovaní sputnikom, auto nevedia vyrobiť nie to vakcínu.
Už teraz je USA roky pred ostatným svetom vo vesmírnom skúmaní, teraz to budú desaťročia.
Rusaci nevedia auto vyrobiť.
Zase si ožratý ?
Deti sa nerodia, vek dožitia u mužov 58 rokov, státisíce ich zdrhlo pred vojnou alebo za lepším životom na západ a do USA, dolár padá, budúcnosť temná.
To isté bude v Rusku.
A ty len s to čakáš, hehe.
Takže smeraci nakupovať povinné čínske elektrické autá .
Hehe, uz to trepes roky a furt si tú nalepeny
Len ci ty nefetujes ?
Už teraz cítiť, že tisíce a možno desaťtisíce ruských chlapcov pri tomto útoku zahynie a možno aj nejaký korejcan.
Ako aj rusi a hneď na to sa ZSSR rozpadlo.
Lenže americkí bude lacnejší, Trump chce ťažiť v nových lokalitách.
Tam pokape mladých rusakov, že to putkovi není ľúto.
Ty si len taraj, aj Fico by sa za teba hanbil.
Ty si len taraj, aj Fico by sa za teba hanbil.
Vyzerá, že máte bobky z Korcoka, prečo ?
Zase na druhej strane naši dôchodcovia sa dožívajú o viac ako 10 rokov oproti Rusku.
Odporúčame