Tak potom ti treba ísť žiť na Kubu, tam sú oveľa nižšie dôchodky a aj nižšie ceny, hehe
Tak potom ti treba ísť žiť na Kubu, tam sú oveľa nižšie dôchodky a aj nižšie ceny, hehe
Ukrajina je už prakticky NATO, tak pomáhať treba.
To stačí, hehe
Každý týždeň majú vyjadrenie, hehe, na viac nemajú.
A putko nič, zase o par dni vystúpi a postraší, hehe
Teraz zasiahnu kde chcú, rusak sa nevyspi, útok už nepôjde podľa plánu.
Však ti schvaľujú každú chvíľu.
Zase, rusaci ju schvaľujú každý mesiac, hehe
Nenahnevalo, práve že ukazuje ze chce pôsobiť v USA a nie v Rusku.
Veľmi dobrá spokojnosť na Slovensku, to len na Facebooku nadávajú, ale reálne ani jeden slovak nepôjde žiť mimo únie.
Máš to pomýlené, najskôr sa rozpadlo a potom sa preskupilo medzi oligarchov co 1/5 majetku vyviezli na západ.
Ja si nefandim, taka je realita. Keby sa Rusi stiahli tak je po vojne, a opäť môžu predávať plyn a ropu na západ , akurát musia nahradiť škody na Ukrajine, životy bohužiaľ už nie.
Nemajú na to, USA a NATO so všetkým počíta.
Není silná, aj počas ZSSR tvrdili komunisti o deravom západe a hľa, rozpadlo sa ZSSR a spol.
Takže nejdeš, spokojný ako naša vláda, alebo Blaga, vystúpi na námestí v Moskve a potom rýchlo do tepla europarlamentu.
Takže ideš rozbehnúť referendum o vystúpení z EU ??
Z Nórska, Azerbajdžanu a za rok, dva opäť z ruska, eura treba pre rusakov.
Ale našu vládu nenapadne dat referendum o vystúpení z EU .
Bez ruského plynu bez problémov prežijeme, zanedlho ho budú rusaci sami ponúkať.
Odporúčame