Potom daj foto, lebo sa len chvastáte, hehehe.
Potom daj foto, lebo sa len chvastáte, hehehe.
Mrzak, pletieš jablka a hrušky. Srbi napadli svoje kolónie, kde povraždili desaťtisíce ľudí.
Údajno, údajne, srbi viedli vojnu v celej Jusoslávii, povraždili desattisíce ľudí, presne ako teraz Rusko na Ukrajine
Ukradli KOSOVO ?, ty durak, tam žije 95 % albáncov, ktorých roky Srbaci terorizovali , tak ako aj ostatné krajiny bývalej Juhoslávie. A teraz je Srbsko najchudobnejšia krajina na Balkáne.
akurát som pred Tescom a nevidím žiadne ruske , čínske auto.
Ukradli KOSOVO ?, ty durak, tam žije 95 % albáncov, ktorých roky Srbaci terorizovali , tak ako aj ostatné krajiny bývalej Juhoslávie. A teraz je Srbsko najchudobnejšia krajina na Balkáne.
Neboj sa, dal.
Ako si zrazu voliči tejto vlády zvykajú na EÚ. NATO, na západné vojenskú techniku, západné všetko.
Do Moskvy , isto.
Keby, keby , bol by si v rusku
Rusaci nenapadli Ukrajinu kvôli roku 2014 a pod, ale len zistili ze Ukrajinci chcú ísť životom západu, predstava že by Ukrajinci v životnej úrovni predbehli rusov bola pre nich katastrofálna.
Bububu, sme v NATO, treba aj preventívne postekat, ako pred voľbami a to je všetko.
Nikomu nič neprekáža, ked sa rusi vrátia na svoje územie nastane mier.
Stačí ked sa rusi stiahnu na svoje územie a nik nebude potrebovat Ukrajinu.
Proste volil Fica, ale sľuby idú inde ako bolo pred voľbami, ale zase toto robiť nemal.
Odporúčame