Ja chcem ísť do dôchodku v 80tke, chcem pomôcť slovenskej ekonomike, kto sa pridá ??
Ja chcem ísť do dôchodku v 80tke, chcem pomôcť slovenskej ekonomike, kto sa pridá ??
Stačí sa pozrieť na mapu volieb, v ktorom meste , dedine koho volili. Akonáhle je oblasť turistický alebo priemyselné vyspelejsia volili strany orientované na západ, zaostalejsie oblasti volili strany orientované na východ.
Základnou vecou pre Slovensko do budúcna je vzdelanie, 80 % voličov smeru , SNS a hlasu sú voliči so Základnou školou, prípadne SOU a dôchodcovia a samozrejme rodinní príbuzní politikov týchto strán.
A kedy zasiahne Fico, pele a vyjednaju mier co sľúbili pred voľbami ?
Co ma cina z Ruska, dopyt žiadny, ľudia chudobný, jedine ropa ako výmenný tovar. Ináč 80 % HDP celého sveta je v západných vyspelých krajinách.
Neboj, Ukrajina dopadne ako Južná Kórea a rusaci tam budú chodit na zárobky, hehe
Rusaci, ale vám stúpol tlak, že Čína má rusko ako privesnu tašku, hehe.
Cina potrebuje Úniu a pod. tam je kúpna sila.
Chudáci mladí Rusi, kapu a ani nevedia prečo.
Nemaj boja, aj ty prispievas eu a USA.
Nemaj boja, daco ostane.
Nech postaví, hehe.
A ty na americkom-západnom internete prispievas usa a eu, vďaka.
To čumím, však.
Ale ešte predtým zomrie generácia z ruska a za nič.
Hehe, no dobré, tak podľa stricka z Číny.
Aj v severnej Kórei si to mysleli po vojne o Južnej Kórei a teraz je Severná Kórea oplotena trojitym plotom.
Usa a únia 100 miliárd, hehe.
Odporúčame