Ale z ruskej vraj 2naj armády urobili zaostalu armádu.
Ale z ruskej vraj 2naj armády urobili zaostalu armádu.
To hej, rusaci môžu poslať dátum stretnutia.
Fico podpísal vo štvrtok vstup Ukrajiny do európskych štruktúr, teda do Nato a eu, ešte pred voľbami niečo take odmietal.
Veru, aj piloti z dronov, hehe.
Rusaci budú padať ako zhnité slivky na jeseň.
Afrika je chudobná, ale dopadne ešte horšie. Kde bol komunizmus tam ostala bieda.
Co dodať, IQ zaostaleho rusaka.
Konečne, hlavne zo všelijakých výskumných a ochranarskych ústavov, kde skúmajú a potom to sotia do suflika, lebo tie ich výskumy sú len preto aby mali nejaku prácu .
Pozeral som wikipediu peleho a chyba tam časť o jeho osobnom živote, Zuzka to tam má, prečo pele to nemá ?
Americký z Ruska, hehe.
Hádam nechceš motať voľby teraz a za komancov, 40 rokov vždy vyhrali komunisti . A ze si neušiel, možno si nemal moral, chuť, alebo makať, tam sa robí, aj preto je západ západom.
Práve naopak, sponzori pribudnú.
V rakúsku a dcéra v usa, ale za SNS sa prezentuje rusmi.
Voľby boli zmanipulované, blaha je agentom rusie.
Len ma lepší prehľad o živote vo svete.
Ako naša ministerka, nadáva na úniu a byva v Rakúsku.
Písal otec a nie Petra.
Jasne, lyžuje po celom vyspelom svete, v rusku o takom niečom ani nechyruju.
Odporúčame