Hej, Brics je zoskupenie ktoré nikoho nezaujíma, hehe
Hej, Brics je zoskupenie ktoré nikoho nezaujíma, hehe
To hej, chudáci ruskí chlapci.
A BRICS nič, zvysoka kaka na Rusiu.
Nič, čo môže blcha urobiť ?
Rusaci vyviezli na zapad desatinu ruskej ekonomiky.
Keby, keby, ale rusaci 2 roky stoja na jednom mieste, nie to ešte napadnúť krajinu NATO, hehe
Hehe a po vojne príde xx západných firiem do Ruska kvôli lacnej pracovnej sile.
Rubel pôjde raketovo dole ci hore ? hehe
Len si poplač, hehe, pomáha to.
Hehe, nevadí, usa už tam nemá záujem pôsobiť.
Teraz aj rusacki Slováci budú prispievať na účet pre Ukrajinu, hehe
Poslal som liter, zatiaľ.
V Rumunsku NATO buduje silnú vojenskú základňu a tam isto budu jadrové zbrane, takže nielen v Poľsku.
Áno usa, teda krajina NATO.
Zatiaľ všade len západné auta, aj všetci voliči tejto vlády majú západné auta.
To bol základ na odchod od Srbska a smerovanie do európskych štruktúr, teda Nato, prijali euro a majú žiadosť do EÚ.
Chodím aj tam, ale pravda je 10 x objektivnesia, preto ste stále na pravde.
Kuva, ale zelensky odhalil silu rusackej armády, hehe, .
Už aby si bol na ruských stránkach, hehe
Len si polichot, hehe, usa ide mat 250 rokov ,Nato 75 a silnie a atď atď, he.
Odporúčame