Tak používajú iný, ruský, čínsky
Tak používajú iný, ruský, čínsky
Ako sa vám jazdí na ,,západných, autách ?
Veru nie som, musím ťa sklamať, ty to isto nájdeš.
Zaostale rusko je 2 roky ba jednom mieste . Hahaha
Keby boli vazalmi Ruska tak sú na tom ako Kuba.
Ja som glupy, nehanbím sa, preto sa pýtam na ceny.
140 a tu sa strapnujes ? Máš tak max ako ja cca 39, hahaha
Tak prečo mudrujes, keď sa nevyznas.
Jedine tak vieš odpoveď, ako vždy.
A ty sa choď osprchovať od rusaxhovna a nestoj na ceste, Nato rusacko zastaví, rusko samé lahne ako v 89.
Áno, aké co koľko stojí plyn z Ruska a koľko z Usa, Nórska ? Ľahké je povedať z USA je lacnejší.
Už stojíš na ceste s ruskou vlajkou ?
Koľko stojí ??
Melies okolo, ale nič k internetu. Teda sa ti páči americký internet , veru, každému sa páči.
asi,asi,asi co ešte asi?
Daj link, či cena s prsta ?
Kuva, ty si dobrý, a koľko teda dotuje štát ?
Ja platím stále rovnako, daj ceny z ruska a z usa ?
Majitelia, stále žijú.
Odporúčame