Mne sa páčia, internet má cca pár rokov.
Mne sa páčia, internet má cca pár rokov.
Možno i myslel, že Západné Nemecko bolo po roku 89 asi 5 x vyspelejsie ako Východné okupovane Rusmi.
Aká je cena za plyn z Ruska a z USA ? V rubloch, dolároch ?
Daj ceny plynu z Ruska a z usa,
Ako sa vám páči americký internet ??
Medvedev, putin, ožran ako ožran.
Vdaka, ale ty si to isto pochopil, hahaha
Áno , pár ks s každého , hahaha a ved ich všetky zničili už pri ceste na Ukrajinu, hahaha
Rusko nepotrebujeme, rusko potrebuje nás aby bolo kde predávať
Viete o krajine kde bolo rusko ? Ci je tam teraz z nej vyspelá krajina ? Ktorá ???
Majú na to, sme s nimi.
Možno aj to povedal, hahaha
Áno, vedenie sa vo firmách často mení, len v komunizme nie.
Tam kde je Amerika je vyspelý svet.
To je správne , konkurencia musí byť.
2 roky na jednom mieste a to majú strelu kinzal, zirkón, asi ich majú len na papieri. Hahaha
On sa chce sám, chceme hlavne Ameriku a americký internet.
Podľa teba, hahaha. Podľa nas zaostaly rusak.
Spolu, hahaha, nie ako Brics.
Odporúčame